|
|
|
|
|
|
DATA |
ANTOL |
JARDUERA |
LEKU |
ORDUTEGIA |
EMAITZAK |
IRAILA
|
LR.30 |
|
IZAR LEKU VIII TORNEOA |
DONOSTIA |
|
|
URRIA
|
7-8 |
|
EUSKADI OINARRIZKO ETA GORENEKO TALDEKA TXAPELKETA |
ALABA |
|
|
12-13-14
|
|
GIPUZKOAKO OINARRIZKO ETA GORENEKO FROGAK |
|
|
|
14 |
|
FORMAZIO EGUNA 2016-2020 ko KODEAREN AZALPENA |
EIBAR HEZKUNTZA ESPARRUA |
|
|
15 |
|
GIPUZKOAKO OINARRIZKO ETA GORENEKO TXAPELKETA |
EIBAR |
|
|
21 |
|
TORNEO SAN ANDRES |
EIBAR |
|
|
AZAROA
|
18 |
|
EUSKALGYM |
GASTEIZ |
|
|
19 |
|
EUSKALGYM |
GASTEIZ |
|
|
21-26 |
|
TALDEKO OINARRIZKO ESTATU TXAPELKETA |
ALICANTE |
|
|
21-26 |
|
TALDEKO KOPA |
ALICANTE |
|
|
ABENDUA
|
30-3 |
|
TALDEKO ESPAINIA TXAPELKETA |
VALLADOLID |
|
|
2-3 |
|
AKROBATIKA HASTAPENERAKO MONITORE TAILERRA |
DONOSTIA |
|
|
16 |
|
TEKNIFIKAZIO EGUNA |
AZKOITIA |
|
|
URTARRILA
|
27 |
|
FORMAZIO EGUNA MUSIKA ETA ERRITMOA
|
DONOSTIA |
|
|
OTSAILA
|
3 |
|
AMATEUR LEHIAKETA 1. FASEA |
AZPEITIA |
|
|
3 |
|
A ESKOLA-LEHIAKETA 1. FASEA |
AZPEITIA |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
B ESKOLA-LEHIAKETA 2.ZONALDEKO 1. FASEA
|
BERGARA |
|
|
24 |
|
BENJAMIN TOPAKETAK |
BERGARA |
|
|
24 |
|
BENJAMIN TOPAKETAK |
HERNANI |
|
|
25 |
|
B ESKOLA-LEHIAKETA 1 ZONALDEKO 1. FASEA |
DONOSTIA KARMELO BALDA |
|
|
|
|
|
|
|
|
MARTXOA
|
3 |
|
UDABERRI-TXAPELKETA 1. FASEA |
KARMELO BALDA DONOSTIA |
|
|
2-3-4 |
|
FEDERATUEN GAINBEGIRATZEA |
|
|
|
10 |
|
EUSKADIKO LIGA 1. FASEA
|
SAKONETA LEIOA |
|
|
10 |
|
OINARRIZKO EUSKADI TXAPELKETA |
SAKONETA LEIOA |
|
|
10 |
|
EUSKAL TALDEKO KOPA |
SAKONETA LEIOA |
|
|
10 |
|
KOPARAKO GAINBEGIRATZEA
ESKOLA ADINEKO ESPAINIA TXAPELKETARAKO GAINBEGIRATZEA
|
FADURA HTZ |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
FORMAZIO EGUNA ERRITMOA ETA MUSIKA |
GOIZEZ |
|
|
24-25-26 |
|
ASTE SANTUKO CAMPUSA |
EIBAR |
|
|
24 |
|
DONOSTI TORNEOA |
DONOSTIA |
|
|
25 |
|
EUSKADIKO AEROBIC TXAPELKETA |
GASTEIZ |
|
|
|
|
OSKITXO TORNEOA |
GASTEIZ |
|
|
APIRILA
|
5-8 |
|
EPAILE IKASTAROA |
FADURA HTZ GETXO |
|
|
7 |
|
EUSKAL LIGA 2.F |
AZKOITIA |
|
|
14 |
|
AMATEUR LEHIAKETA 2. FASEA A ESKOLA-LEHIAKETA 2. FASEA
|
BERGARA |
|
|
15 |
|
BANAKAKO FEDERATUEN GIPUZKOAKO TXAPELKETA |
EIBAR |
|
|
18-22 |
|
OINARRIZKO ETA BARKARKO GR TXAPELKETA |
GUADALAJARA |
|
|
21 |
|
ESTATU MAILAKO OINARRIZKO TALDEKO KOPA |
GUADALAJARA |
|
|
18 |
|
TALDEKO ESPAINIAKO KOPA 2.FASE |
GUADALAJARA |
|
|
18-22 |
|
GR BAKARKAKO ERREGINAKO KOPA |
GUADALAJARA |
|
|
21 |
|
B ESKOLA-LEHIAKETA 2 ZONALDEKO 2. FASEA |
ARRASATE |
|
|
21 |
|
BENJAMIN TOPAKETAK |
ARRASATE |
|
|
22 |
|
B ESKOLA-LEHIAKETA 1 ZONALDEKO 2. FASEA |
IBARRA |
|
|
22 |
|
BENJAMIN TOPAKETAK
|
IBARRA |
|
|
|
|
|
|
|
|
28-29 |
|
TXIMELETA DSS 2018 |
DONOSTIA |
|
|
MAIATZA
|
5 |
|
EUSKADIKO GORENEKO BAKARKO TXAPELKETA |
ABETXUKO GASTEIZ |
|
|
6 |
|
UDABERRI-TXAPELKETA FINALA |
IBARRA |
|
|
13 |
|
GIPUZKOA-TXAPELKETA B ESKOLA |
AZPEITIA goizean
|
|
|
13 |
|
GIPUZKOA-TXAPELKETA A ESKOLA |
AZPEITIA arratsaldean |
|
|
11-13 |
CSD |
ESKOLA ADINEKO ESPAINIA TXAPELKETA |
CACERES |
|
|
19 |
|
GIPUZKOAKO AMATEUR TXAPELKETA |
EIBAR |
|
|
|
|
EUSKADIKO TXAPELKETA Artistiko emakumezko eta gizonezko |
|
|
|
19-20 |
|
GORENEKO KIDEKO EUSKADIKO TXAPELKETA
TALDEKA EUSKAL KOPA
|
BIZKAIA |
|
|
26 |
|
EUSKADIKO ESKOLARTEKO JOKOAK errtimikoa eta aerobic-a |
UHARKAPE
ARRASATE
|
|
|
27 |
|
EUSKADIKO AMATEUR TXAPELKETA |
DURANGO Landako |
|
|
EKAINA
|
2 |
|
EUSKADIKO KADETE TXAPELKETA
|
LANDAKO DURANGO |
|
|
9-10 |
|
SAKO - BETI TORNEOA |
|
|
|
20-24 |
|
GR BARKARKO ETA ETA HERRIALDEKO ESPAINIA TXAPELKETA |
GUADALAJARA |
|
|
28-01 |
|
GR KIDEKO ESPAINIA TXAPELKETA
|
ZARAGOZA |
|
|
28-01 |
|
GR TALDEKO ESPAINIAKO 2. KOPA |
ZARAGOZA |
|
|