|
|
|
|
|
|
DATA
FECHA
|
ANTOLATZ
ORGANIZA
|
JARDUERA
ACTIVIDAD
|
TOKIA
LUGAR
|
ORDUTEGIA
HORARIO
|
SAILKAPENAK
CLASIFICACIÓN
|
IRAILA//SEPTIEMBRE
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
URRIA//OCTUBRE
|
2 |
|
Oinarrizko Euskadiko Txapelketa + Espainiako koparako kontrola // Cto de Euskadi base + control Copa España
|
Gernika |
|
|
9
|
|
Taldekako Gipuzkoako txapelketa // Cto. de Guipúzcoa de conjuntos
|
Tolosa |
|
|
14-16 |
|
Talde federatuen Teknifikazioa // tecnificación conjuntos federados |
|
|
|
29-30 |
|
Euskalgym |
BEC
|
|
|
AZAROA//NOVIEMBRE
|
6 |
|
Euskadiko txapelketa // Cto de Euskadi |
Gasteiz
|
|
|
9-13 |
|
Espainiako oinarrizko txapelketa + Espainiako Kopa 3º fasea // Cto España Base conjuntos + 3º fase Copa de España |
Jeréz |
|
|
26 |
IPURUA KLUBA |
San Andres torneoa // Torneo San Andrés
|
Eibar |
|
|
|
|
|
|
|
|
ABENDUA//DICIEMBRE
|
14-15 |
|
Espainiako banakakoen oinarrizko kopa // Copa de España individual base
|
Zaragoza |
|
|
16-18 |
|
Espainiako taldekako txapelketa // Cto de España conjuntos
|
Zaragoza |
|
|
URTARRILA//ENERO
|
14-15 |
|
Eskolarteko eta amateur teknifikazioa // Tecnificación escolar y amateur |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OTSAILA//FEBRERO
|
4 |
|
Amateur 1º fasea // 1º fase amateur
|
Bergara
|
|
|
5 |
|
1 guneko Benjamin topaketa 1. fasea / 1º fase benjamin zona 1
|
Hernani |
|
|
5 |
|
2 guneko Benjamin topaketa 1. fasea / 1º fase benjamin zona 2 |
Azpeitia |
|
|
11 |
|
Eskolarteko 1º fasea // 1º fase escolar ALEVÍN
|
Donostia |
|
|
12 |
|
Eskolarte 1º fasea // 1ºfase escolar INFANTIL
|
Donostia |
|
|
25 |
|
Torneo Villa de Ermua |
Ermua |
|
|
MARTXOA//MARZO
|
5 |
|
Oinarrizko eta kopako kontrola / Control base y copa |
Azkoitia |
|
|
11 |
|
2. guneko benjamin topaketa 2.fasea / 2º fase benjamín zona 2
|
Arrasate |
|
|
12 |
|
1. guneko benjamin topaketa 2. fasea / 2º fase benjamín zona 1
|
Hernani |
|
|
18
|
|
Amateur 2º fasea // 2º fase amateur
|
Ibarra
|
|
|
19 |
|
1º liga vasca / Euskadi Base / control copas |
Azkoitia |
|
|
25 |
|
Eskolarteko 2º fasea // 2º fase escolar ALEVÍN
|
Donostia |
|
|
26 |
|
Eskolarteko 2º fasea // 2º fase escolar INFANTIL
|
Donostia
|
|
|
|
|
1º liga vasca/ Euskadi Base / control copas
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
APIRILA//ABRIL
|
1 |
|
Tolosa - CMO Valves torneoa |
Tolosa |
|
|
2 |
|
Oinarrizko eta orokorreko Gipuzkoako txapelketa / Cto de Guipúzcoa base y absoluto |
Tolosa |
|
|
3 |
|
Eskola mailako teknifikazioa
|
|
|
|
15-16 |
|
2º Euskadiko Liga + CSD kontrola // 2º Liga Vasca + control Juventud |
Gasteiz |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MAIATZA//MAYO
|
6 |
|
Tximeleta Topaketa |
Usurbil |
|
|
6-7 |
|
Banakako Euskadiko txapelketa // Euskadi individual |
|
|
|
13 |
|
Gipuzkoako eskolarteko txapelketa // Cto Gipuzkoa escolar
|
Bergara
|
|
|
20 |
|
Gipuzkoako amateur txapelketa // Cto Gipuzkoa amateur |
Azpeitia
|
|
|
21 |
|
Kidekako Euskadiko txapelketa // Cto Euskadi equipos |
Azpeitia |
|
|
27 |
|
Eskolarteko jokoak // Juegos escolares |
|
|
|
28 |
|
Jubenil eta seniorren Euskadiko liga // Liga Vasca juvenil y senior |
Durango
|
|
|
EKAINA//JUNIO
|
3 |
|
Kadeteen Euskadiko liga // Liga Vasca cadete
|
Durango |
|
|
|
|
|
|
|
|