DMCorporativewww.gimnasiagipuzkoa.com

letra-tipo txikitu letra-tipo haunditu

JARDUERAK 2018 2019

           
DATA ANTOLATZ JARDUERA 
TOKIA ORDUA EMAITZAK

IRAILA

 22          
 29     IZAR LEKU TORNEOA
DONOSTIA-SS     

 URRIA

 6 O 7
   
EUSKADIKO TALDEKO TXAPELKETA
   EIBAR

 
 
           

 13

   GIPUZKOAKO TALDEKO TXAPELKETA

 AZKOITIA

   

AZAROA

 3          
 7-11   OINARRIZKO TALDEKO LEHIAKETA  MURCIA    
 7-11   BAKARKO OINARRIZKO KOPA  MURCIA    
7-11   TALDEKO ESPAINIA KOPA MURCIA    
17          
 24 Y 25
   EUSKALGYM  BEC BARAKALDO
   
 24    GALA EUSKALGYM
 BEC BARAKALDO
   

ABENDUA

 1     Ipurua TORNEOA
 EIBAR          
 8          
 13-16    TALDEKO ESPAINIA TXAPELKETA  PAMPLONA    
 22          
 29          

URTARRILA

 5          
12          
19          
26          

OTSAILA

 2  

A ESKOLA -LEHIAKETA 1.FASEA

 BERGARA    
 2    AMATUER LEHIAKETA 1.FASEA  BERGARA    
 16  

 B ESKOLAR -LEHIAKETA 1.FASEA ZONALDE 2 

 ARRASATE        
16   BENJAMIN TOPAKETAK ARRASATE
 
16   BENJAMIN TOPAKETAK ZONALDE 1
HERNANI    
 17   B ESKOLAR-LEHIAKETA 1.FASEA ZONALDE 1
 DONOSTIA Karmelo Balda
   
              
 23   UDABERRI TXAPELKETA 1.FASEA
 IBARRA  

           

MARTXOA

 2   EUSKADI LIGA 1.FASE KOPARAKO AUKERAKETA  GASTEIZ    
 9          
 10   TORNEO MACARENA MILA
     
 16    TORNEO DONOSTI
 Donostia    
 17-19    FEDERATUEN GAINBEGIRATZEA
 DONOSTIA EIBAR TOLOSA
   
 23  

 OINARRIZKO tALDEKO ETA BAKARKO  GAINBEGIRATZEA EGUNA

 EIBAR
   
 24   A ESKOLAR -LEHIAKETA 2.FASEA

AMATEUR LEHIAKETA 2.FASEA

 IBARRA    
 30  

EUSKADI LIGA 2.FASEA

CDS AUKERAKETA
 LEIOA    
 31  

 ESKOLAR B LEHIAKETA 2.FASEA ZONALDE 

BENJAMIN TOPAKETAK

 IBARRA

 

 

 

  APIRILA

5-7  

BAKARKA OINARRIZKO TXAPELKETA NAZIONALA 

ERREGINA KOPA 

GIZONEZKO BAKARKA ESPAINIAKO TXAPELKETA

 GUADALAJARA    
 6  

ESKOLAR B LEHIAKETA 2.FASEA ZONALDE 2

BENJAMIN TOPAKETAK
 BERGARA

 

 

 
 13-15  

GIMNASTIKA CAMPUSA

 EIBAR    
 10-14   TALDEKO ESPAINIAKO KOPA 1.FASE

OINARRIZKO TALDEKA KOPA

ERRREGIÑA KOPA

 GUADALAJARA    
 27    GIPUZKOAKO BAKARKA TXAPELKETA
 EIBAR
   

 MAIATZA

 4    EUSKADIKO GORENEKO BARKAKO TXAPELKETA
 AZKOITIA
   
 5   UDABERRIKO TXAPELKETA FINALA
 DONOSTIA    
 11    GIPUZKOA-TXAPELKETA A ETA B ESKOLA
 TOLOSA    
10-12   CSD ESPAINIAKO KADETE TXAPELKETA      
 18   EUSKADIKO GORENEKO  KLUB-KIDEKO TXAPELKETA  ALABA    
 19    GIPUZKOA AMATEUR TXAPELKETA
 AZPEITIA    
 25   EUSKADI AMATEUR TXAPELKETA
 DURANGO    
 26    EUSKADIKO KADETE TXAPELKETA  DURANGO    

EKAINA

 1  

 EUSKADIKO ESKOLARTEKO KIROL JOKOAK

 SANTURTZI    
           
   

 

     
   

 

     
           

 



www.dmacroweb.com - Creación de sitios web, portales, CMS, B2B, B2C, aplicaciones extranet / intranet
Copyright © 2009 Dynamic Macroweb & Design S.L. Eskubide guztiak babestuak.
DMacroWeb-ek eraikitako web orria DM Escaparate erabiliz

Federación Gipuzcoana de Gimnasia