DMCorporativewww.gimnasiagipuzkoa.com

letra-tipo txikitu letra-tipo haunditu

JARDUERAK 2017 2018

           
DATA ANTOL JARDUERA                       LEKU ORDUTEGIA EMAITZAK

IRAILA

 LR.30   IZAR LEKU VIII TORNEOA DONOSTIA    

 URRIA

 7-8    EUSKADI OINARRIZKO ETA GORENEKO TALDEKA TXAPELKETA      ALABA    

 12-13-14

   GIPUZKOAKO OINARRIZKO ETA GORENEKO FROGAK

 


 
 
14    FORMAZIO EGUNA 2016-2020 ko KODEAREN AZALPENA  EIBAR HEZKUNTZA ESPARRUA    
 15   GIPUZKOAKO OINARRIZKO ETA GORENEKO TXAPELKETA EIBAR
 
 
 21    TORNEO SAN ANDRES  EIBAR         

AZAROA

 18   EUSKALGYM  GASTEIZ    
  19   EUSKALGYM  GASTEIZ    
 21-26    TALDEKO OINARRIZKO ESTATU TXAPELKETA  ALICANTE    
 21-26    TALDEKO KOPA  ALICANTE    

ABENDUA

 30-3    TALDEKO ESPAINIA TXAPELKETA  VALLADOLID          
2-3 AKROBATIKA HASTAPENERAKO MONITORE TAILERRA DONOSTIA    
16   TEKNIFIKAZIO EGUNA  AZKOITIA    

URTARRILA

 27

FORMAZIO EGUNA MUSIKA ETA ERRITMOA

DONOSTIA    

 OTSAILA

 3    AMATEUR LEHIAKETA 1. FASEA  AZPEITIA    
 3    A ESKOLA-LEHIAKETA 1. FASEA  AZPEITIA  
 
           
 24  

B ESKOLA-LEHIAKETA  2.ZONALDEKO 1. FASEA

 BERGARA         
 24    BENJAMIN TOPAKETAK  BERGARA    
 24 BENJAMIN TOPAKETAK  HERNANI    
 25    B ESKOLA-LEHIAKETA  1 ZONALDEKO 1. FASEA  DONOSTIA KARMELO BALDA    
           

MARTXOA

 3    UDABERRI-TXAPELKETA 1. FASEA  KARMELO BALDA DONOSTIA    
 2-3-4    FEDERATUEN GAINBEGIRATZEA      
 10  

 EUSKADIKO LIGA      1. FASEA

SAKONETA LEIOA    
 10   OINARRIZKO EUSKADI TXAPELKETA SAKONETA LEIOA
 
 
10 EUSKAL TALDEKO KOPA SAKONETA LEIOA    
10

KOPARAKO GAINBEGIRATZEA

ESKOLA ADINEKO ESPAINIA TXAPELKETARAKO GAINBEGIRATZEA

FADURA HTZ    
           
17   FORMAZIO EGUNA ERRITMOA ETA MUSIKA GOIZEZ    
 24-25-26   ASTE SANTUKO CAMPUSA  EIBAR
 
 
 24    DONOSTI TORNEOA  DONOSTIA    
25 EUSKADIKO AEROBIC TXAPELKETA GASTEIZ    
    OSKITXO TORNEOA GASTEIZ    

  APIRILA

5-8 EPAILE IKASTAROA FADURA HTZ GETXO    
7   EUSKAL LIGA 2.F  AZKOITIA    
14  

 AMATEUR LEHIAKETA 2. FASEA A ESKOLA-LEHIAKETA 2. FASEA

 BERGARA    
15  
BANAKAKO FEDERATUEN GIPUZKOAKO TXAPELKETA  EIBAR    
18-22 OINARRIZKO ETA BARKARKO GR TXAPELKETA  GUADALAJARA    
21 ESTATU MAILAKO OINARRIZKO TALDEKO KOPA  GUADALAJARA    
18 TALDEKO ESPAINIAKO KOPA 2.FASE GUADALAJARA  
18-22 GR BAKARKAKO ERREGINAKO KOPA  GUADALAJARA    
 21    B ESKOLA-LEHIAKETA 2 ZONALDEKO 2. FASEA  ARRASATE    
 21    BENJAMIN TOPAKETAK  ARRASATE    
 22    B ESKOLA-LEHIAKETA 1 ZONALDEKO 2. FASEA  IBARRA    
 22

BENJAMIN TOPAKETAK

 IBARRA

 

 

 
           
 28-29    TXIMELETA DSS 2018  DONOSTIA    

 MAIATZA

 5    EUSKADIKO GORENEKO BAKARKO TXAPELKETA  ABETXUKO GASTEIZ    
 6   UDABERRI-TXAPELKETA FINALA  IBARRA    
 13    GIPUZKOA-TXAPELKETA B ESKOLA

 AZPEITIA goizean

   
 13    GIPUZKOA-TXAPELKETA A ESKOLA  AZPEITIA arratsaldean    
11-13 CSD ESKOLA ADINEKO ESPAINIA TXAPELKETA  CACERES    
 19    GIPUZKOAKO AMATEUR TXAPELKETA  EIBAR    
  EUSKADIKO TXAPELKETA Artistiko emakumezko eta gizonezko      
19-20  

 GORENEKO KIDEKO EUSKADIKO TXAPELKETA

TALDEKA EUSKAL KOPA

 BIZKAIA    
 26    EUSKADIKO ESKOLARTEKO JOKOAK errtimikoa eta aerobic-a

UHARKAPE

ARRASATE

   
27    EUSKADIKO AMATEUR TXAPELKETA  DURANGO Landako    

EKAINA

 2  

 EUSKADIKO KADETE TXAPELKETA

 LANDAKO DURANGO    
9-10   SAKO - BETI TORNEOA    
 20-24   GR BARKARKO ETA ETA HERRIALDEKO ESPAINIA TXAPELKETA  GUADALAJARA    
 28-01  

GR KIDEKO ESPAINIA TXAPELKETA

 ZARAGOZA    
 28-01   GR TALDEKO ESPAINIAKO 2. KOPA  ZARAGOZA    

 



www.dmacroweb.com - Creación de sitios web, portales, CMS, B2B, B2C, aplicaciones extranet / intranet
Copyright © 2009 Dynamic Macroweb & Design S.L. Eskubide guztiak babestuak.
DMacroWeb-ek eraikitako web orria DM Escaparate erabiliz

Federación Gipuzcoana de Gimnasia