DMCorporativewww.gimnasiagipuzkoa.com

letra-tipo txikitu letra-tipo haunditu

JARDUERAK 2014 / 2015


 
DATA INSKRIPIZIOA JARDUERA HERRIA ANTOLATZAILE

LEHIAKETA

ORDENA

EMAITZAK

I

R

A

I

L

A




  

6            
7            
13            
14            
20            
21            
 26-27    TEKNIFIKAZIO JARDUERAK FEDERATUAK  DONOSTIA      
28    TEKNIFIKAZO JARDUERAK FEDERATUAK  ANOETA      
               







U

R

R

I

A

 


 

4    IZAR LEKU TXAPELKETA DONOSTIA      
 5    GASTEIZ HIRRIA TXAPELKETA  GASTEIZ      
 11                     
 12    GIPUZKOAKO OINARRIZKO ETA GORENEKO TALDEKA TXAPELKETA HERNANI      
 18  

EUSKADIKO OINARRIZKO ETA GORENEKO TALDEKA TXAPELKETA

GASTEIZ    
 19            

25

 

    AKROSPORT ETA AKROBAZIAK TAILLERA

DONOSTIA      
 26   LOGROÑO TXAPELKETA  LOGROÑO       
               

A

Z

A

R

O

A

 

1   REINO DE NAVARRA TXAPELKETA IRUÑA      
2            
8   EUSKALGYM OINARRIZKO TXAPELKETA GASTEIZ    
9  

EUSKALGYM       IX.NAZIOARTEKO GALA

GASTEIZ    
15    SAN ANDRES TXAPELKETA  EIBAR    
22   AKROSPORT ETA AKROBAZIAK TAILLERA DONOSTIA      
22  

ESTATU MAILAKO OINARRIZKO TALDEKA TXAPEKETA

CASTELLON

     
 23  

TALDEKO ESPAINIA KOPA

GIZONEZKO BAKARKA TXAPELKETA

CASTELLON

 

 
     
29            
30            
               

 
A

B

E

N

D

U

A








 

 6            
 7            
 11

 

ESPAINIAKO GORENEKO TALDEKO TXAPELKETA

       
14            
20            
 21

 

         
 27            
 28            
   29   TEKNIFIKAZIO EGUNA SELEKZIOA  TOLOSA      
               


U

R

T

A

R

I

L

L

A

3            
4            
10            
11            
17            
18            
24            
25            
31  

 AMATEUR 1.FASEA

EIBAR    

 

               

O

T

S

A

I

L

A

1            
7  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
8  

 

       
14            
15            
21  

B MAILAKO 1ºFASEA 2.GUNEA

BENJAMINAK 2.GUNEA

BENJAMINAK 1.GUNEA

B MAILAKO 1ºFASEA 1.GUNEA 

IBARRA

 

 

 

HERNANI 

 

 

 

 

         

 

 

         

 22

 

A MAILAKO 1ºFASEA  HERNANI               
  28  

DETEKZIO ETA SELEKZIO EGUNA

A MAILAKO ESKOLARRAK

EIBAR      
               

  


M

A

R

T

X

O

A

 

 


 


 

 


 

 1  

UDABERRI TXAPELKETA 1.FASEA

OIARTZUN      
7   GYM&DANCE  LEZO      
 6-7-8  

 TEKNIFIKAZIO ETA GAINBEGIRAKETA

GORENEKO FEDERATUENTZAKO

 DONOSTIA

ANOETA

ANDOAIN

     
 14  

 OINARRIZKO MAILAKO FROGA

 ALTZA      
15             
21  

EUSKADIKO  OINARRIZKO

BAKARKAKO TXAPELKETA

EUSKADI LIGA 1.FASEA

ERREGINAKO KOPARAKO SELEKZIOA

LEIOA

 


 

 28   DONOSTI KLUBEKO TXAPELKETA        
28    ESKOLA KIROLA KANPUSA  EIBAR      
 29  

  ESKOLA KIROLA KANPUSA

OSKITXO KLUBEKO TORNEOA

AEROBIC-EKO EUSKADIKO TXAPELKETA

EIBAR

 

GASTEIZ

BERMEO

     
 30    ESKOLA KIROLA KANPUSA  EIBAR      
               

 
 
 
A

P

I

R

I

L

A


 

4            
 7-8   TEKNIFIKAZIO EGUNAK SELEKZIO ETA FEDERATUENTZAKO

 DONOSTIA

TOLOSA

     
 11  

EUSKADI LIGA 2.FASEA

ESKOLA ADINEKO ESPAINIAKO

TXAPELKETARAKO SELEKZIOA

AZKOITIA      
 12            
 18  

A ESKOLA ETA AMATEUR

2.FASEA

 
 BERGARA      
 19  

 GIPUZKOAKO OINARRIZKO

BAKARKA TXAPELKETA

GIPUZKOAKO GORENEKO

BAKARKA ETA KLUB KIDEKO

TXAPELKETA

 
AZKOITIA      
 25  

B ESKOLA 2.FASEA

2.ZONALADEA

BENJAMIN 2.ZONALDEKO

ARRASATE

 

 

 

 

 
26  

 B ESKOLA 2.FASEA

1.ZONALADEA
HERNANI      
  23-26  

 ESTATU MAILAKO OINARRIZKO ETA BARKARKO GR TXAPELKETA

ERREGINAKO KOPA

   

 

 

M

A

I

A

T

Z

A

1- 2  

ESKOLA ADINEKO ESPAINIA TXAPELKETA 

AVILA      
3            
9  

 GIPUZKOAKO TXAPELKETA A ETA B ESKOLA

ORDIZIA      
10     BAKARKAKO EUSKADIKO GORENEKO TXAPELKETA GASTEIZ  
8-10  


AEROBIC-EKO ESPAINIA TXAPELKETA

BILBAO      
16  

 EUSKADIKO GORENEKO KLUB-KIDEKO TXAPELKETA

 BIZKAIA    
17   UDABERRIKO FINALA  OIARTZUN      
23  

 GIPUZKOAKO AMATEUR TXAPELKETA

 IBARRA      
24    BENJAMIN TOPAKETA 1.ZONALDEKO  ALTZA      
30  

EUSKADIKO ESKOLARTEKO JOKOAK

AEROBIC ETA ERRITMIKO

 ALTZA DONOSTIA    

 

  31

 

 EUSKADIKO KADETE TXAPELKETA
DURANGO
   
               

E

K

A

I

N

A




 

 

 

EUSKADIKO AMATEUR TXAPELKETA DURANGO
 
        
 7            
13            
14            
20            
21            
 25  

  GR KLUBEKO ETA HERRIALDEKO ESPAINIA TXAPELKETA

 PONTEVEDRA      
28            
               

U

Z

T

A

I

L

A




 

 

4            
2-5  

 GR BARKARKO ESPAINIA TXAPELKETA GR

PONTEVEDRA

 

 

 
11            
12  

 

     
 
18  

 

       
19            
25            
26            
               


www.dmacroweb.com - Creación de sitios web, portales, CMS, B2B, B2C, aplicaciones extranet / intranet
Copyright © 2009 Dynamic Macroweb & Design S.L. Eskubide guztiak babestuak.
DMacroWeb-ek eraikitako web orria DM Escaparate erabiliz

Federación Gipuzcoana de Gimnasia